MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Barometer 7277366

nr 727 7366

BAROMETER

height: 103, wear, damages.

höjd: 103

Condition: slitage, skador

SEK 100

Monday November 28 2011
at 17:32:20

27/11 19:08:23 1      Vinnande bud